La Tròba
Gérard Zuchetto, Toubadours Art Ensemble

trobavox.wix.com • anthologie


LA TRÒBA · vol. I
Tròba Vox TR 015-1
2006
TROBA VOL I

TROBA VOL I CD1 CD 1

Guilhem de PEITEUS · 1071-1126
Jaufre RUDEL ...1125-1148...
MARCABRU ...1130-1149...
TROBA VOL I CD2 CD 2

Rigaut de BERBEZILH ...1180-1220...
Berenguier de PALAZOL o PALOU ...1164...
TROBA VOL I CD3 CD 3

Peire d'ALVERNHA ...1149-1170...
Bernart de VENTADORN ...1147-1170...
TROBA VOL I CD4 CD 4

Bernart de VENTADORN

LA TRÒBA · vol. II
Tròba Vox TR 016-1
2007
TROBA VOL II

TROBA VOL II CD5 CD 5

Raimbaut d'AURENGA ...1147-1173
Giraut de BORNELH ...1162-1199...
Guilhem de SANT LEIDIER ...1165-1195...
Raimon JORDAN ...1178-1195...
Folquet de MARSELHA ...1180-1231
TROBA VOL II CD6 CD 6

Folquet de MARSELHA
Arnaut DANIEL ...1150-1200...
Arnaut de MARUELH ...1195...
TROBA VOL II CD7 CD 7

Arnaut de MARUELH
Jordan BONEL ...1160...
Bertran de BORN ...1159-1195...
Gaucelm FAIDIT ...1185-1220...
TROBA VOL II CD8 CD 8

Gaucelm FAIDIT

LA TRÒBA · vol. III
Tròba Vox TR 017-1
2009
TROBA VOL III

TROBA VOL III CD9 CD 9

Comtessa de DIA ...1200...
Raimbaut de VAQUEIRAS ...1180-1205...
Peire VIDAL ...1183-1204...
TROBA VOL III CD10 CD 10

Peire VIDAL
Guilhem MAGRET ...1196-1204...
TROBA VOL III CD11 CD 11

Peire Raimon de TOLOSA ...1180-1221...
PERDIGON ...1192-1212...
Aimeric de PEGUILHAN ...1190-1221...
TROBA VOL III CD12 CD 12

Raimon de MIRAVAL ....1191-1229...
TROBA VOL III CD13 CD 13

Raimon de MIRAVAL

LA TRÒBA · vol. IV
Tròba Vox TR 025-1
2009
TROBA VOL IV

TROBA VOL IV CD14 CD 14

Gui d'USSEL ...1170-1225...
Monge de MONTAUDON ...1193-1210...
Guilhem ADEMAR ...1195-1217...
PEIROL ...1188-1222...
TROBA VOL IV CD15 CD 15

PEIROL
TROBA VOL IV CD16 CD 16

UC BRUNENC ...1190...
Albertet de SISTAIRON ...1194-1221...
PISTOLETA ...1205-1228...
Guilhem AUGIER NOVELAS ...1209-1228...
Falquet ROMANS ...1215-1233...
CADENET ...1160-1240...
Pons de CAPDUELH ...1190-1237...
TROBA VOL IV CD17 CD 17

BLACASSET ...1233–1242....
Aimeric de BELENOI 1216-1243...
Pons D'ORTAFŔ ...1184–1246...
Uc de SAINT CIRC ...1217–1253...
Peire CARDENAL ...1205-1272...
Daude de PRADAS ...1241-1282...

LA TRÒBA · vol. V
Tròba Vox TR 027-1
2011
TROBA VOL V

TROBA VOL V CD1 CD 18

Guiraut RIQUIER ...1254–1286...
TROBA VOL V CD2 CD 19

Guiraut RIQUIER ...1254–1286...
TROBA VOL V CD3 CD 20

Guiraut RIQUIER ...1254–1286...
TROBA VOL V CD4 CD 21

Guiraut RIQUIER ...1254–1286...
TROBA VOL V CD5 CD 22

Guiraut RIQUIER ...1254–1286...
Lo Monge (Jaufre) de Foixá ...1290...
Matfre ERMENGAUD



sonusantiqva.org medieval.org

The Web SonusAntiqva
inicio · home